Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Гроші є, а ремонт доріг у Чернівцях не розпочинають

Стартують роботи лише 1 червня 
84 мільйони гривень виділили на ремонт доріг у Чернівцях депутати міської ради. Однак за півроку роботи у місті так і не розпочали. Про це під час сесії заявив секретар міської ради Василь Продан.

– Жодних зрушень у цьому напрямку немає, дороги не ремонтують, а час біжить швидко. Крім того, у розпал сезону керівника департаменту ЖКГ немає, ви не оголошуєте конкурс на цю посаду. Організуйте конкурс і починайте робити шляхи, – звернувся Василь Продан до міського голови Олексія Каспрука.

Мер, натомість, повідомив, дороги у Чернівцях почнуть робити 1 червня. На цю дату заплановано старт ремонту на Гагаріна, Січових стрільців, Преяславській та Суворова. За словами Олексія Каспрука, багато часу знадобилося на проведення тендерів та підписання угод.
Нагадаємо, торік чиновники мерії не змогли ефективно використати кошти на ремонт доріг у місті. Із 50 виділених мільйонів департамент ЖКГ спромігся освоїти лише 11.

Раніше депутат Володимир Бешлей зауважив, щоремонт вулиці Гагаріна може тривати так само довго, як і Богдана Хмельницького.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж