Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Василь Продан розповів про проблемні будівництва у Чернівцях

Фото: news.karpaty.rocks
А також пояснив, чому не свідчитиме проти Каспрука через нещодавній скандал навколо пентхаусу Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці» розповів, як депутати проголосували за   затвердження Договору щодо завершення будівництва на вулиці Рівненській, 10 у Чернівцях. Згідно з ним, забудовник повинен буде сплатити 8% від кошторисної вартості у бюджет міста.
 
– Так, навколо цього будівництва були тривалі суперечки. Проте, ми ж прийняли рішення, щоби забудовник сплатив 8% від кошторисної вартості, а не за розцінками Мінрегіонбуду, як було за попереднім проектом рішення. А це дві абсолютно різні суми. Крім того, раніше обговорювалося те, що департамент містобудівного комплексу мав би сплатити 4%. Таких коштів в установи не було. Ми ж зменшили фонд пайової участі до 0,01%. А також дали доручення видати свідоцтво на право власності про присвоєння адреси тим інвесторам, які проплатили свої квартири в 2014–2015 роках, – розповів Василь Продан.
 
За його словами, проблемні будівництва – поширене явище протягом 2014–2016 років. Коли будівництво ведуть без відповідних документів, сумнівів не виникає, що там відбуваються корупційні дії. У зв’язку з цим, зрозуміло, що за забудови на Рівненській, 10 і Науки, 6 чиновники міськради отримували хабарі квартирами.
 
Водночас, Василь Продан заявив, що не збирається свідчити проти Олексія Каспрука через нещодавній скандал навколо пентхаусу на вулиці Науки, 6.
 
– Мені не потрібно добиватися того, щоби Каспрук чи Федорук отримали реальні терміни ув’язнення. Я хочу, щоби місто нормально розвивалося і щоби у нас було комфортно жити. А ходити судами, прокуратурою та поліцією, даючи свідчення – це точно не те, на що я збираюся витрачати своє життя, – заявив Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж