Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Керівник Аграрної партії у Чернівецькій області сплатить штраф за гроші з Кіпру

Василя Козака оштрафують на 2 210 грн, а також конфіскують 30 тисяч гривень Садгірський районний суд Чернівців визнав винним керівника Аграрної партії у Чернівецькій області Василя Козака у вчиненні адміністративного правопорушення.
 
 
Відповідно до постанови Козака оштрафують на 2 210 грн, а також конфіскують 30 тисяч гривень, які Аграрна партія отримала від компанії, де кінцевим бенефіціаром є громадянин Кіпру.
 
«Внесок у розмірі 30 000 гривень на поточний рахунок обласного осередку був здійснений ТОВ «Буковинський Сад» у листопаді 2016 року. Обласна організація партії не відмовилася від внеску цієї юридичної особи, не повернула його у триденний термін і не перерахувала кошти до державного бюджету, як того вимагає закон. Постанова суду передбачає стосовно керівника осередку штраф з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, отриманої з порушенням закону», - зазначила голова НАЗК Наталія Корчак.
 
Зазначимо, НАЗК довело в суді, що «Аграрна партія України» отримала кошти від фірми, кінцевим бенефіціаром якої є громадянин Великобританії.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж