Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мінімальна зарплата сьогодні має складати 5 тисяч гривень, – Ляшко

Разом із підвищенням мінімальної зарплати з 1 жовтня фракція РПЛ вимагає збільшити і пенсії Мінімальна зарплата має складати 5 тисяч гривень вже з 1 жовтня. Відповідний законопроект фракція Радикальної партії вимагає прийняти одним із перших на Сьомій сесії Верховної Ради VIII скликання. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко під час засідання погоджувальної ради.
 
«Ті копійчані зарплати, які сьогодні отримують мільйони людей, у підсумку не дадуть їм можливості отримувати нормальні пенсії. Тому ми переконані, що підвищення зарплат – це ключова реформа, яка має бути реалізована», – підкреслив народний депутат.
Разом із підвищенням мінімальної зарплати з 1 жовтня фракція РПЛ вимагає збільшити і пенсії.

«Мінімальна пенсія має бути, як мінімум, 3 тисячі гривень для людей із великим трудовим стажем. Зараз – суцільна зрівнялівка: хто працював і хто не працював – отримують однакову пенсію. Це несправедливо. В нашому розумінні пенсійна реформа – це не підвищення пенсійного віку та страхового стажу, а збільшення пенсій. А щоб було з чого підвищувати пенсії, потрібно збільшувати мінімальні зарплати», - підкреслив народний депутат.

 

Окрім підвищення зарплат команда Олега Ляшка вимагає прийняти вже цієї осені низки інших ініціатив, які викладені в Антикризовому плані Радикальної партії. Це законопроекти, спрямовані на модернізацію основних технічних фондів підприємств, продаж готової продукції замість продажу сировини, створення нових робочих місць.
 
«Наші ініціативи дадуть можливість підняти економіку. Ми пропонуємо всім народним депутатам об’єднатися навколо реалізації нашого Антикризового плану. Слухайте мене і щастя вас не мине!», – наголосив Ляшко.
 
Разом із тим лідер РПЛ пропонує альтернативу урядовим реформам – пенсійній, медичній та земельній. Політик переконаний, що медична реформа має переслідувати на меті надання якісних та доступних медпослуг, а не закриття лікарень.
 
«Наприклад, Остерська лікарня на моїй рідній Чернігівщині. Медзаклад перевели на фінансування з місцевого бюджету і півроку лікарі не отримували зарплат. Таких випадків по всій країні маса. Тому не можна переводити фінансування лікарень на місцеві бюджети. Виплата зарплат вчителям і лікарям – це обов’язок держави!», – підкреслив народний депутат.
 
Також Олег Ляшко розповів, за яких умов його команда голосуватиме за реформу у галузі освіти.
 
«Зарплату вчителям пропонується піднімати поетапно протягом 5 років. Ми переконані, що є можливість збільшити зарплати вчителям вже з нового року, як мінімум, на 50 %. Також ми вимагаємо відновлення державного фінансування ПТУ. Має бути державна політика забезпечення робітничими кадрами, яких зараз в Україні не вистачає. Разом із тим ми проти 12-річки у школах. Для чого стільки тримати дітей у навчальних закладах? Щоб дівчата виходили –з-за парт вже з дітьми? Ми за те, щоб повернути 11-річний термін навчання у школах», – пояснив лідер РПЛ.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж