Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко вимагає підняти пенсію до 3 тисяч гривень

Радикали вимагають від уряду внести зміни до держбюджету про підвищення мінімальної зарплати і пенсії
Підвищення зарплат і пенсій має бути пріоритетом для влади. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради. Політик навів шокуючу статистику – 85% українців, які працюють, незадоволені рівнем своєї зарплати, а більше 2 мільйонів людей і досі отримують «мінімалку».
«3200 гривень – це абсолютно не та цифра, яка дає можливість сім’ї з однією чи двома дітьми прожити місяць. Зважаючи на рівень цін на продукти харчування, ліки, тарифів на комуналку, «мінімалка» повинна бути не менше 5500 гривень.
Також треба піднімати й пенсії.  Мільйони людей, які чесно працювали все життя, отримують мінімальну пенсію 1500 гривень. Старість – не радість, тому ця пенсія, в основному, йде на ліки і хліб без масла. Мінімальна пенсія повинна бути не менше 3000 гривень. Ми вимагаємо від уряду внести зміни до держбюджету про підвищення мінімальної зарплати і пенсії», – наголосив Ляшко.

Також лідер РПЛ вимагає відновити державне фінансування професійно-технічної освіти, щоб подолати дефіцит робочих кадрів.
«Через низькі доходи українці тікають за кордон, бо в Польщі мінімальна зарплата 500 євро, а в Україні – 120 євро. Тому уряд має відновити державне фінансування профтехосвіти для того, щоб давати ринку праці ті професійні висококваліфіковані кадри, які потрібні для економічного зростання. Ми маємо своїми людьми піднімати економіку України, а не Польщі чи інших країн. Треба піднімати зарплати і соціальні стандарти, щоб люди відчували захист і підтримку держави», – підкреслив народний депутат.

Крім того, Олег Ляшко звернувся до правоохоронних органів із вимогою розслідувати крадіжку 6 мільярдів доларів колишніми власними «Приватбанку».

«Лондонський суд розглядає цю «справу сторіччя». Але ми не чули жодного повідомлення про те, що українські суди, Генпрокурор чи НАБУ розглядали б цю справу. Що вони роблять для того, щоб повернути вкрадені в українців гроші? Це зарплати і пенсії, які мали б бути в кишенях людей, а не олігархів. Тому НАБУ, Нацбанк, Мінфін мають прийти на цьому тижні до парламенту та прозвітувати про те, коли ці гроші будуть повернуті, а винні будуть притягнені до відповідальності. Колишні власники «Приватбанку» поїхали із вкраденими грошима відпочивати за кордон, а кожен українець повинен заплатити, щоб закрити дірку у банку. Це неприпустимо!», – цитує свого політичного лідера Прес-служба РПЛ. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж