Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Олег Ляшко вимагає підвищення пенсій та заробітних плат

Мінімальна зарплата в Україні має бути 5000 гривень Фракція Радикальної партії озвучила низку вимог до пенсійної реформи. За словами Олега Ляшка, головна мета пенсійної реформи – підвищення пенсій.

«Абсолютно неприпустимо, коли люди, які пропрацювали все життя, отримують мізерні пенсії та змушені побиратися по смітниках, щоб вижити. Або ж вони чекають подачок від влади, аби купити пачку необхідних ліків. Нашу команду ця ситуація категорично не влаштовує. Тому ми, як і кожен українець, усвідомлюємо необхідність впровадження пенсійної реформи», - заявив Ляшко.

Політик переконаний, що підвищити пенсії можливо лише за умови збільшення зарплат українців.

«Мінімальна зарплата у 3700 гривень, яку пропонує уряд з нового року, нас абсолютно не влаштовує. Сьогодні середня зарплата по України – 7000 гривень. Ми вимагаємо скоротити розрив між мінімальною та середньою зарплатою. Тому мінімальна зарплата в Україні має бути 5000 гривень, адже чим вища зарплата – тим більша пенсія. Це наша принципова позиція», - підкреслив лідер РПЛ.

Ще одна вимога радикалів – підвищення прожиткового мінімуму для пенсіонерів.

«Уряд пропонує з нового року підвищити прожитковий мінімум для пенсіонерів, від якого рахуються всі інші пенсії, на 5%. Це 60 гривень. Це абсолютно несправедливо, адже інфляція у цьому році складає 11%. Підвищення зарплат і пенсій повинно випереджати зростання цін. Тому вимога команди Радикальної партії – підвищення прожиткового мінімуму для пенсіонерів мінімум на 15%, щоб люди змогли відчути реальне зростання пенсій», - розповів Ляшко.

Серед інших, не менш важливих вимог РПЛ – включення навчання у вишах до страхового стажу, відновлення у повному обсязі пенсійних виплат для жінок, які вийшли на пенсію достроково, та індексація пенсій для людей з великим трудовим стажем і так званих соціальних пенсій.

«949 гривень на місяць сьогодні отримують півмільйона українців, які не мають необхідного трудового стажу. Ми вимагаємо підняти їм пенсію до рівня прожиткового мінімум для пенсіонерів, щоб вони замість 949 гривень отримували, як мінімум, 1500. Крім того, сьогодні люди, які працювали і не працювали, отримують однакові пенсії. Ми вимагаємо збільшити пенсію для людей, які мають великий трудовий стаж. Геть зрівнялівку!», - підсумував Ляшко.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж