Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук грубо порушив регламент, рятуючи начальника освіти від відповідальності

Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
Міський голова не дав депутатам змоги подолати вето, скоростившись технічною несправністю системи голосування
Депутати проголосували за те, щоб начальник управління освіти, який формує мережу закладів освіти, відповідав за свої дії одноосібно. Раніше за нього чомусь мав відповідати виконком, який жодного стосунку до формування мережі не мав. Але Олексій Каспрук, захищаючи свого прибічника, заветував це рішення.

Під час подолання вета «За» проголосувало 28 депутатів. Проте, Михайло Яринич заявив, що в нього не спрацювала кнопка, і попросив повторно поставити дане питання на голосування.

«Олексій Павлович, організована вами система «Рада» працює некоректно, ми витратили на цю систему більше мільйона гривень з міському бюджету. Кнопка не спрацювала, тому прошу поставити повторно на голосування», – заявив Яринич.

Але міський голова проігнорував прохання депутата.

«Раз проголосували, доста. Ставити повторно я не буду», – заявив Каспрук

Депутати зауважували, що він грубо порушує регламент. Адже, коли йому потрібно, він і 20 разів ставить на голосування. Натомість, тут принципово став відмовлятись, рятуючи Мартинюка від відповідальності.
 
Таким чином, Каспрук вирішив заблокувати роботу сесії і відмовився ставити питання повторно на голосування. Але згодом попросив комп’ютерний відділ перевірити роботу системи «Рада» й оголосив перерву на 30 хвилин.

Секретар міськради Василь Продан обурився такою поведінкою міського голови

«Він згідний блокувати роботи міської ради, роботу сесії, тільки би зняти відповідальність з пана Мартинюка. Мартинюк формує мережу закладів освіти, а Каспрук хоче, щоб його рішення "освячувалось" рішенням виконкому. Він формує, як хоче, ми витрачаємо через це на 30-50-70 мільйонів гривень більше і ніхто за це не несе відповідальність», – заявив Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівці Таймс

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж