Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях планують добудувати об’їзну дорогу

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Укравтодор у 2020 році будуватиме 9 нових об’їзних доріг

У 2020 році Укравтодор планує будівництво та реконструкцію 9 об’їздних шляхів загальною протяжністю 101,5 км. Мета — створити комфортну та безпечну дорожню мережу — єдину транспортну систему України. Про це повідомляється на сторінці Укравтодору у Facebook.
 
Також цього року готується техніко-економічне обґрунтування та проєктна документація для додаткових об’їзних доріг у 9 містах України. В цей перелік потрапили і Чернівці.
 
«Українські міста мають звільнитися від транзитного трафіку, адже це зменшує кількість заторів і покращує транзитний потенціал дорожньої мережі. До того ж, це позитивно позначиться на безпеці руху, якості повітря, термінах експлуатації дорожнього покриття і зменшить кількість ДТП. Об’їзні дороги — сучасне та перевірене рішення для цих викликів», — зазначив Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року, під час візиту до Чернівців прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, голова обласної ради Іван Мунтян попросив прем'єра посприяти у будівництві третьої та четвертої черги об’їзної дороги.


У Чернівцях планують добудувати об’їзну дорогу

 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно