Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанка, яка приїхала з Італії, перебуває в лікарні з підозрою на коронавірус

У жінки взяли мазки та направили їх на обстеження Сьогодні з'явилась інформація про чернівчанку, яка повернулась з Італії з симптомами коронавірусу.
 
Повернувшись з Італії вчора, 24 лютого, вона самостійно звернулась до лікарів. Жінка 14 днів перебувала у місті, де були зареєстровані випадки коронавірусу.
 
Наразі в неї взяли мазки для обстеження. Якщо аналізи не підтвердять грип, то передаватимуть на виявлення коронавірусу.
 
Пацієнтка перебуває в обласній клінічній лікарні, в інфекційному відділенні. Про це у коментарі "Чернівецькому променю" розповів завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекціїйних захворювань Юрій Падурару.
 
Чи загрожує Буковині коронавірус – дивіться в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».

 
Нагадаємо, на Буковині вже працює оперативний штаб із реагування на ускладнення епідеміологічної ситуації. Для госпітальних баз та Центру екстреної медичної допомоги виділено 380 тисяч гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту та медикаментів для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на хворобу, спричинену коронавірусом.

Також 300 тисяч гривень виділено обласній клінічній лікарні для ремонту апаратів штучної вентиляції легенів. Поки що в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.
 
Нагадаємо, політичний оглядач Юрій Романенко, коментуючи інцидент з травлею родини в селі ДолиняниЧернівецької області, заявив, що українське суспільство «зустрічає коронавірус у всій красі своєї анархії».

Мешканку Буковини Галину Думанську з дітьми після повернення з Китаю почали цькувати жителі її власного села. Родину фактично ізолювали від зовнішнього світу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж