Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Де відпочити: фахівці розповіли про безпечні пляжі на Буковині

Спеціалісти перевірили місця масового відпочинку у Чернівецькій області

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області станом на 17 липня обстежили 7 місць масового відпочинку, а саме: Чернівецького міського пляжу; "Берег любові” (с. Бобівці), "Аква-Плюс” (с. Кам’яна), "Рутка” (с. Великий Кучурів) у Сторожинецькому районі; пляжі "Сонячний берег”, "Лижна траса” (с. Бояни), "Хвиля” (с. Магала) у Новоселицькому районі. За результатами перевірок встановлено, що територію обстежених об’єктів утримують відповідно до санітарних вимог, тобто створені умови для безпечного відпочинку населення.

Крім того, Державна установа "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” моніторить воду у водоймищах та ґрунт у місцях масового відпочинку населення (на пляжах) і водних об’єктах рекреаційного призначення на території області.

Так, за даними лабораторного центру, було досліджено 18 проб води та 11 зразків ґрунту за санітарно-хімічними, бактеріологічними, паразитологічними показниками, відхилень від санітарних норм не виявлено.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж