Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Політтехнолог «Єдиної альтернативи»: турнікет – це символ відгородження від людей

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Руслан Рохов розкритикував міську владу Чернівців за встановлення на вході до Ратуші турнікету


Позитивних результатів на виборах Роман Клічук та «Єдина альтернатива» досягли в тому числі і завдяки політтехнологу, який працював на їх партію - Руслану Рохову. Але навіть він не зрозумів для чого в міськраді встановили турнікет і назвав це символом відгородження від людей, адже демократичні влади першим ділом прибирають турнікети і забори, які відділяють владу від людей.

Коли політтехнолог «Єдиної альтернативи» дізнався про встановлення турнікету він написав, що це прикрий крок і зазначив, що нова міська влада після інавгурації наробила вже багато помилок

 

«Прикрий крок... Я б такий точно не радив би робити, якби поцікавились моєї думки... Але то таке... Взяти відповідальність на себе — значить пожинати результати прийнятих рішень.
Помилок від інавгурації дуже багато. В тому числі символічних. Чи будуть робити з них висновки, буде видно. Про те що і як було би краще робити, сказано дуже багато дуже великим колом людей...», - написав Рохов.

 

Згодом секретарка міськради Марина Кирилюк записала відео виправдання необхідності встановлення турнікету, але в коментарях Руслан Рохов відповів їй, що «тут «штанга», як її не пояснюй».

 

«Відкритість - це один з принципів належного врядування. Без відкритості нема належного врядування. Турнікет - це символ закритості влади. Демократичні влади першим ділом прибирають турнікети і забори, які відділяють владу від людей. Це символізує відкритість нової влади. Встановлення турнікету - це символ відгородження від людей. Що нова влада буде закритою від громади. Встановлення турнікету в ЧМР дуже поганий символ, і мінус для доступності», - відповів політтехнолог «ЄА» Марині Кирилюк у коментарях до її відео.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно