Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинець відстояв своє право на пільгову пенсію

Фото: focus.ua
Йому допомогли фахівці бюро правової допомоги
Три роки ходіння по кабінетах, паперова тяганина і врешті – відмова. Житель Заставнівського району Чернівецької області звернувся до Управління Пенсійного фонду України із заявою про призначення пенсії за віком зі зменшенням пенсійного віку.
 
Чоловік вирішив відстоювати своє право, оскільки статтею 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються зі зменшенням пенсійного віку. Учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження з моменту аварії до 1 липня 1986 року, незалежно від кількості робочих днів, вік виходу на пенсію зменшується на 10 років. Однак, попри це, буковинець отримав відмову в призначенні пенсії. Працівники пенсійного фонду роз’яснили, що бракує первинних документів, які підтверджують факт участі в ліквідації наслідків аварії в зоні відчуження.  

Чоловік не зневірився, а вирішив діяти. Він звернувся до Заставнівського бюро правової допомоги. За результатами розгляду письмового звернення,  начальника Заставнівського бюро правової допомоги Василя Данищука уповноважили здійснювати представництво його інтересів у суді.

Фахівець системи безоплатної правової допомоги допоміг зібрати необхідні докази, підготував позовну заяву та обґрунтував необхідність призначення пенсії за віком зі зменшенням пенсійного віку на 10 років.

Завдяки професійним діям представника Василя Данищука таки вдалося відстояти права буковинця. Чернівецький окружний адміністративний суд визнав протиправними дії Управління пенсійного фонду України у Заставнівському районі Чернівецької області щодо відмови у призначенні пенсії. А також зобов’язав Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області призначити пенсію за віком зі зменшенням пенсійного віку на 10 років.
До фахівців Заставнівського бюро правової допомоги можна звертатися за адресою: Чернівецька область, Заставнівський район, м. Заставна, вул. Д. Галицького, 1а. Телефон: (0 3737) 3-11-87.
 
Контактна інформація! Звернутися до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел. (0 372) 51-36-12.
Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж