Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В обласній лікарні врятували чоловіка, якого наскрізь прошив кілок


Оскільки він не зачепив життєві органи, постраждалий незабаром повернеться додому

Учора на одній із пилорам Вижницького району сталося нещастя. Під час роботи з верстата вилетів великий кілок і пробив наскрізь чоловіка, який працював на ньому.

- Кілок проштрикнув чоловіка у ділянці паху і вийшов назовні аж через сідницю. Отримавши від вижницьких колег це повідомлення, доки постраждалого везли до Чернівців, готували операційну бригаду. Зважаючи на поранення, до неї залучили загальних і судинних хірургів, урологів, травматологів та інших спеціалістів, – розповідає головний хірург області, заввідділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні Андрій Бочаров. – Однак чоловік народився у сорочці. Хоча кілок пронизав його наскрізь, він не зачепив великі судини, органи, кістки та нерви, але якби пройшов на кілька міліметрів вбік, то постраждалий міг стекти кров’ю по дорозі або ж на все життя залишитися інвалідом.
Оскільки обстеження через введені внутрішньо постраждалому відеокамери засвідчило, що життєво важливі органи кілок не зачепив, під час операції його обережно видалили. Відтак, за словами А. Бочарова, у лікарні чоловік пробуде недовго.  
      

В обласній лікарні врятували чоловіка, якого наскрізь прошив кілок

 

В обласній лікарні врятували чоловіка, якого наскрізь прошив кілок

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно