Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В обласній лікарні оперують зі зварювальним апаратом


Фото: asgmedicalservice.ru
Зварювання живих тканин почали успішно застосовувати в проктології Український винахід – метод зварювання живих тканин, автором якого є академік Патон, уже з десяток років на озброєнні лікарів високорозвинутих країн Європи і США. З успіхом його застосовують також у медичних закладах Чернівців, зокрема в обласній лікарні.
 
Як пояснює заввідділенням проктології обласної лікарні, головний хірург області, кандидат медичних наук Андрій Бочаров, зварювання тканин, яке можна застосовувати при лікуванні свищів і поліпів кишківника, найбільш широко використовують при видаленні геморою. Це зумовлено поширеністю патології, бо на геморой страждає майже кожен п’ятий-сьомий. Оскільки захворювання стосується дуже делікатної ділянки, йти із проблемою до лікаря люди відважуються, лише коли терпіти більше не сила. Через це допомогти хворим у вкрай занедбаних випадках можна лише хірургічно. Та перспектива операції їх теж не тішила через тривале і дуже болюче відновлення. Зате тепер їй є альтернатива.   
 
– Від звичайної операції інноваційна технологія відрізняється тим, що після видалення гемороїдальних вузлів краї ран із судинами не зашивають як зазвичай, а «заварюють» високочастотним струмом за допомогою спеціального апарату «LigaSure», бо міцність такого з’єднання живих тканин дає змогу цілком відмовитися від накладання швів, – пояснює А. Бочаров.
 
Апарат «LigaSure», за допомогою якого проводять операції за передовою технологією, невеличкий, розміром із планшет та зо десять сантиметрів завтовшки. Від нього відходять спеціальні затискачі, на які подається автоматично контрольована енергія. Апарат працює за принципом біполярної коагуляції, а з’єднання тканин відбувається у результаті полімеризації колагену живих тканини при температурі 45-50 градусів.
 
Завдяки новітній технології тривалість операції суттєво скоротилася, вона триває близько 20 хвилин, є майже безкровною і менш травматичною. Якщо після традиційної операції хворий досить довго відчуває такий нестерпий біль, що мусить приймати не лише звичайне знеболювальне, а й наркотичні анальгетики, то після застосування зварювальної технології болю практично немає. Та й заживлення відбувається значно швидше, що скорочує перебування у лікарні від кількох тижнів до декількох днів.
 
Нову технологію у проктологічному відділенні обласної лікарні впровадили з початку нинішнього року і за цей час у її перевагах переконалися вже кілька десятків буковинців. скачать dle 10.5фильмы бесплатно