Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На тлі постійних перебоїв з водопостачанням у ратуші глузують над чернівчанами


Десятки тисяч городян у 21 столітті про всяк випадок щодня запасаються водою, адже обласний центр обезводнюється маленькою дірою в одній-єдиній, іржавій, пошматованій, латаній-перелатаній трубі
Місто без води, а прес-секретар мера Клічука глузує над чернівчанами. Недоречні написи на футболках Анастасії Кокоячук відмітив телеведучий Святослав Вишинський у програмі "Репліка" на телеканалі "Чернівецький промінь".
 
До життя без води ми вже потрохи звикаємо. Десятки тисяч городян у 21 столітті про всяк випадок щодня запасаються водою. І якщо так триватиме далі, то незабаром кожен будинок і кожен житловий комплекс крім укриттів і бомбосховищ почне копати власні колодязі та артезіанські свердловини, вважає Святослав Вишинський.
"В нас цілий обласний центр обезводнюється маленькою дірою в одній-єдиній трубі, в якій латок давно більше, ніж металу. Не треба ні танків, ні ракетного терору – аби підірвати тили достатньо просто подавати воду, під нормальним тиском, по чернівецькій трубі.
Про це слід задуматись керівництву Чернівціводоканалу, яке відповідає за стратегічну безпеку обласного центру. Але керівник водоканалу розтрачує бюджет підприємства на спортивні машини", - зауважує автор "Репліки". 

Як відомо, в умовах воєнного стану 15 тисяч доларів з бюджету водоканалу було витрачено на службовий автомобіль директора. 
"Міський голова Чернівців Роман Клічук мовчить про скандальну оборудку підлеглого. Лише прес-секретарка мера неприховано глузує над вами: "Води нема, але ви тримайтесь. Апокаліпсис почнеться з Чернівців", - зазначає журналіст. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно