Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Купатися на міському пляжі фахівці поки не рекомендують


У зв’язку з невідповідністю води санітарним вимогам, фахівці не рекомендують купатись в річці Прут на міському пляжі у Чернівцях
Фахівці обласного лабораторного центру перевірили, чи безпечними є популярні на Буковині місця відпочинку. Вони взяли проби води та ґрунту із 7 пляжів: у Чернівцях, ТРК «Лижна траса» та «Хвиля» в Магалі, «Сонячний берег» у Боянах на Новоселиччині; на базах відпочинку «Аква-плюс» у Кам’яні, «Берег любові» у Бобівцях та «Рутка» у Великому Кучурові Сторожинецького району.

Крім того, фахівці дослідили 4 зони рекреації: на берегах річки Дністер у Новодністровську та у Репуженцях Заставнівського району; ТОВ «Услад» та бази відпочинку «Вілія» у Ломачинцях Сокирянського району.

За результатами проведених лабораторних досліджень, у зв’язку з невідповідністю води санітарним вимогам, фахівці Центру не рекомендують купатись в річці Прут на міському пляжі у Чернівцях, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Моніторингові дослідження якості води водойм та ґрунту з місць масового відпочинку населення області тривають.скачать dle 10.5фильмы бесплатно