Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фахівці розповіли де безпечні пляжі у Чернівецькій області

Лабораторний центр дослідив воду та ґрунт на пляжах Буковини

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм та ґрунту на пляжах та водних об’єктах рекреаційного призначення фахівці Державної установи «Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ» провели моніторингові дослідження 7 пляжів («Чернівецький міський пляж» в м. Чернівці, ТРК «Лижна траса» в с. Магала, «Сонячний берег» в с. Бояни та «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району) та 4 зон рекреації (на берегах річки Дністер в м. Новодністровськ та в с. Репуженці Заставнівського району; ТОВ «Услад» в с. Ломачинці Сокирянського району; бази відпочинку «Вілія» в с. Ломаченці Сокирянського району)

Досліджено 31 пробу води водойм за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. Відхилення від санітарних вимог було встановлено у 3 пробах води за бактеріологічними показниками з річки Прут на Чернівецькому міському пляжі. Натомість проби ґрунту з усіх пляжів відповідали нормам.

За результатами проведених лабораторних досліджень, у зв’язку з невідповідністю води водойми санітарним вимогам, фахівці Центру не рекомендують купатися в річці Прут на пляжі м. Чернівці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж